دانلود مجموعه CINEPUNCH Master Suite

مجموعه پریست های آماده برای افترافکت

،CinePunch برای هنرمندان دیجیتالی ایجاد شده است تا ابزار ها و کنترل ها را برای افزایش دید نهایی از پروژه شان، توسعه نماید. CinePunch، از طریق کنترل های ساده شده و درایور های انیمیشن Built in، به شما اجازه می دهد تا بر روی طراحی تمرکز کنید.

CinePunch، با کاربر ذهنی طراحی شده است. پنل های کنترلی ساده شده و یک کتابخانه وسیع از پیش تنظیم ها، به شما اجازه می دهد تا بر روی لذت طراحی نما و احساس پروژه تان تمرکز نمایید. نتایج حرفه ای . . . با مقدماتی در ذهن ایجاد می شود. با مجموعه کامل نهایی CinePunch، کارتان را تثبیت نمایید. با سافت ساز همراه باشید.

لطفا قبل اذ دانلود پش نمایش دوره را مشاهده فرمایید:

توضیحات انگلیسی

CINEPUNCH Master Suite 20601772 Videohive – Free After Effects Preset

CinePunch was created to give digital artists an abundance of tools and controls to enhance the final look of their project. With simplified controls and built-in animation drivers, CinePunch allows you to focus on design.

CINEPUNCH has been designed with the user in mind. Simplified control panels and a vast library of presets allow you to focus on the enjoyment of designing the look and feel of your project..
Professional results…built with the beginner in mind. Punch up your work with CinePunch… The ultimate completion suite

خرید پستی آموزش بی نظیر :

url

پسورد : softsaaz.ir
در صورتی که از فعالیت سایت رضایت دارید با حمایت مالی خود ما را در ارائه خدمات هر چه بهتر سایت همراهی نمایید.
تمامی مطالب توسط تیم سافت ساز ترجمه و جمع آوری می شود . منبع سافت ساز

گشین خسروی

من با علاقه خاصی که به نرم افزار ودنیای وب داشتم و روز به روز که شاهد پیشرفت دنیای تکنولوژی بودیم، سعی کردم دنبال علایقم برم و از وقتی که فعالیت در سایت سافت ساز رو شروع کردم جذابیت های کاری زیادی برام داشته و ما با یاری شما دوستان عزیز پیشرفت های چشمگیری داشتیم وبه همین منظور سعی می کنیم بهترین ها را در اختیار بهترینها بزاریم :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن