پکیج آموزشی طراحی آشپزخانه و کابینت کلاسیک


طراحی آشپزخانه و کابینت کلاسیک

 

پک طلایی “طراحی آشپزخانه کلاسیک و کابینت وکیوم ممبران” با اصول اجرایی، ابعاد و اندازههای استاندارد و مراحل ساخت و اجرای یک پروژه کامل از صفر تا صد جهت ارتقای سطح کیفی بازارکار آشپزخانه و معماری داخلی در کشور تهیه و تنظیم گردیده است.

این پکیج کاملترین و قویترین دوره آموزش مجازی با سرفصلهای طراحی، مدلسازی، تکسچرینگ و متریال، نورپردازی و رندرینگ مربوط به پروژههای آشپزخانه کلاسیک و آموزش مسائل اجرایی و اصول تخصصی کاری (ویژه بازارکار) در ایران میباشد و محصول یک سال و نیم تلاش بی وقفه و کار مستمر با بکگراند سالها تجربه و خاک خوردن در میادین اجرا و محیطهای آموزشی میباشد.

پکیج طلایی “آشپزخانه کلاسیک و کابینت ممبران” با دارا بودن ویدئوهای آموزشی جامع و کامل، و فایلهای ضمیمه از اسکریپتها و پلاگینهای مهم، آرشیو آبجکتها و مدلهای سه بعدی کلاسیک (وسایل ضروری آشپزخانه، انواع گچبریها و تزیینات کلاسیک و نئوکلاسیک، مجموعه دیتیلها و ابزارهای دوبعدی و سه بعدی کلاسیک، مجموعه کامل تکسچرها و تصاویر موردنیاز در پروژهای آشپزخانه، اعم از متریالهای مهم و ضروری با کیفیت عالی) یقینا کاملترین و قویترین پکیج  پروژه محور آشپزخانه کلاسیک در ایران محسوب میگردد.

طراحان و مجریان آشپزخانه و کابینت و همچنین علاقمندان نوورود به این رشته با تهیه این پک میتوانند از ویدئوهای آموزشی پروژه محور و گام به گام پروژههای آشپزخانه به زبان گویای فارسی استفاده مفید کرده و موضوعات و مباحث اجرا و نصب را با مثالهای تصویری در نرم افزار 3dmax بیاموزند.

همچنین در کنار آموزشها در هر فصل آبجکتها و متریالها و تکسچرهای آماده و کیفیتدار (10گیگ فایل ضمیمه رایگان) برای عزیزان جمع آوری شده تا بتوانند سالیان متمادی ازین پک بعنوان یک رفرنس آموزشی قوی و معتبر استفاده لازم داشته باشند.

قابل ذکر میباشد که متدهای آموزش در این پکیج منحصرا متعلق به مدرس بوده و ترجمه و نسخه برداری هیچ رفرنس خارجی نمیباشد و کپی و تصویربرداری از ویدئوها پیگرد قانونی بهمراه دارد.

هدف از گردآوری این پک، آموزش مدلسازی و متریالسازی دستی در نرم افزار و عدم استفاده از آبجکتهای آماده میباشد. چراکه موضوع آموزشها  فضاها و دیتیلهای کلاسیک میباشد و بنا به نظر اساتید این رشته بهتر است علاقمندان به طراحی آشپزخانه، روشهای مدلسازی و متریالسازی “دستی و هندمید” را بیاموزند تا بتوانند در هر پروژه الگوها، تزیینات و آرایه های منحصربفردی که قابلیت اجرا دارند رو خودشان بعنوان طراح و مدلساز خلق و تولید کنند. آموختن ماهیگیری بجای دادن ماهی آماده😊

بدون شعار ما مفتخریم با کسب رضایت بالای 99% از نظرات عزیزانی که تا به امروز این محصول را تهیه کرده اند، این بسته آموزشی را به علاقمندان طراحی با نرم افزار،مجریان و طراحان آشپزخانه بطور حتم توصیه اکید میکنیم، چراکه قیمت مناسب محصول و  کیفیت محتوایی ویدئوها(کارایی موضوعات+غیرتکراری بودن مباحث) نیت آموزشی ما را در این پکیج به همگان اثبات کرده است.

 محتوای تکنیکال :

 • نرم افزار آموزشی: 3dsmax/autocad
 • موتور رندر آموزشها: Coronarenderer
 • بهمراه آموزش تعدادی از پلاگینها و اسکریپتهای ضروری و مهم این رشته؛ از قبیل: kitchen cabinet ، dimaster ، multitexture ، floor generator ، sweep profile ، cut master ، crazy bump و تعدادی دیگر از پلاگینهای کاربردی و مهم.
 • آموزش پست پرو: ترفندهای مخصوص رندرهای آشپزخانه در photoshop
 • با آپدیت یکساله آموزشهای جدید و فایلهای ضروری (در مجموع سه نوبت update تا آخر سال)

سر فصل های این دوره آموزشی:

این پکیج شامل 12 فصل آموزش در 60 ساعت + 30 ساعت آپدیت پکیج (تکمیلی) میباشد. به همراه چندگیگ از مجموعه فایلهای نصبی، آبجکتها و تکسچرهای موردنیاز(منتخب مدرس) در پروژه های طراحی آشپزخانه و فضاهای کلاسیک.

 • فصل مقدماتی: توضیحات مقدمه و پایه محیط نرم افزار 3dsmax.این فصل آموزشهای ابتدایی نرم افزار هست و صرفا برای آشنایی با دیوایس و میزکار طراح پیش بینی شده است.
  شامل آموزش و توضیحات فارسی و مهم تنظیمات کار و ابزارهای کاربردی نرم افزار ویژه یک اینتریور دیزاینر مبتدی در تیریدی مکس
  (این فصل به عزیزان مبتدی و کسانی که در ابتدای راه هستند توصیه میگردد و آموزشهای تخصصی پک آشپزخانه از فصل اول شروع میشود)
 • فصل اول: شامل آموزشهای ترسیم پلان و مقاطع دوبعدی نقشه های آشپزخانه و کابینت با نرم افزار اتوکد، مدلسازی سه بعدی یونیتها و سطوح کابینت از روی پلان و نقشه، مدلینگ تزیینات کلاسیک مانند گچبریها از روی دیتیل و پروفیل دوبعدی (مقطع/برش)
 • فصل دوم: مدلسازی کابینتهای آشپزخانه و چیدمان اصولی الگوهای ساخت، سه بعدی سازی احجام با اندازههای اجرایی، آشنایی با اصطلاحات ساخت و اجرای یونیتها، ساخت سه بعدی دربهای وکیوم ممبران با نقوش cnc شده و ابزارهای صفحات پرس شده و غیرپرسی.
 • فصل سوم: تکمیل و ویرایش مدلسازی استراکچر یونیتها و جزییات مربوط به کشوها و دربهای بازشو کابینت، ساخت تاج، لب چراغی، پاخور، دستگیرهها و اجزای کامل آشپزخانه های کلاسیک با توضیح استانداردها و تعاریف مصطلح در طراحی و ساخت پروژههای تخصصی کلاسیک.
 • فصل چهارم: تکمیل و فاینالسازی جزییات کار، اعم از بدنه، سطوح و جزییات کلاسیک دربها و صفحات کابینت. آموزش پلاگینها و اسکریپتهای تخصصی مدلهای کلاسیک بمانند فلور جنریتر برای تایل بندی سطح کف و ساخت تزیینات کلاسیک از روی مقاطع دوبعدی با پلاگین سوییپ پروفایل. و همچنین مدلسازی دستی گچبریهای سقف و دیوارها ویژه فضاهای کلاسیک(سقف کاذب و نورمخفی)
 • فصل پنجم: آموزش اندازه گذاری و ترسیم و ثبت خطوط اندازه مدلها و یونیتهای سه بعدی شده در محیط نرم افزار، ساخت متریالها و تکسچرهای موردنیاز، نحوه استفاده از آبجکتهای آماده کلاسیک (مجموعه فایلهای داخل پکیج) و موارد تجربی دیگر در آموزش طراحی آشپزخانه های کلاسیک و ممبران.
 • فصل ششم: آموزش چک رندر از فضا و مدلها با موتور رندر سریع و قدرتمند کرونا، آشنایی با محیط این موتور پردازشگر، آموزش قابلیتهای مهم و انحصاری کرونارندرر،اصلاح و ویرایش تستهای رندر در کمترین زمان، تبدیل متریالهای ویری به کرونا و بالعکس، مدیریت متریالها و تکسچرهای یک پروژه و تکنیکهای لازم در این حیطه.
 • فصل هفتم: آموزش اصولی متریالهای ویژه آشپزخانه نظیر mdf ، سطوح ممبران، صفحات کابینت با نقوش کلاسیک و حاشیه های برش خورده، متریالهای گچبریها و تزیینات دیتیلدار. ساخت متریال روکش طلا با مدها و ترفندهای گوناگون، تکسچرینگ کاشی و سرامیک آشپزخانه، و همچنین آموزش کاربردی پارامترهای ساختاری متریال مانند رفلکشن، براقیت، سختی، انکسار، شفافیت و غیره در موتورهای رندر کرونا و ویری همزمان.
 • فصل هشتم: آموزش ترفندهای تجربی مدلینگ در سطوح پیشرفته نظیر فارسی بر کردن تزیینات و بردرهای دیواری، گلویی سقف، لچکیها و نیم ستونهای تزیینی، سازه و تزیینات کانترهای جزیره و موارد متعدد دیگر در مدلسازیهای handmade و lowpoly. (بشکل دستی و کنترل ساختار حجم)
 • فصل نهم: آموزش اسکریپتها و پلاگینهای افزودنی به نرم افزار 3dmax جهت تسهیل و تسریع در امر مدلسازی و متریال دهی مدلها و احجام 3d، بطور نمونه پلاگین مولتی تکسچر جهت کامپوزیشن بیتمپها و اسکریپت kitchen cabinet جهت ساخت سریع کابینتهای زمینی و دیواری با سرعت بالا، پلاگین crazy bump جهت ساخت نقش برجسته و برآمدگیهای صفحات ممبران.
 • فصل دهم: آموزش روشهای نورپردازی و الگوهای نوری در فضاهای داخلی ویژه آشپزخانه، تکنیکهای تجربی نوری با موتور رندر کرونا به مانند استفاده از لایت میکس و رندرالمنتهای لایت سلکت و همچنین ساخت بکگراند و پس زمینه پنجره و تراس به کمک تصاویر hdri و 360درجه.
 • فصل یازدهم: شامل آموزشهای تکنیکی و پیشرفته تکسچرینگ و متریالسازی بافتهای کلاسیک نظیر متریالدهی به دربهای وکیوم ممبران، سنگ کورین صفحات تاپ کانتر و روی کابینتها. آموزش کفسازی با شیوهها مختلف و قابهای شیشه خور طرحدار به روش مپ اوپسیتی و نرمال، ساخت مپهای ترکیبی کابینت و آشپزخانه.
 • فصل دوازدهم: آموزش فاینالسازی پروژه و جمع بندی چک رندرها در کمترین زمان با نرم افزار 3dmax و پردازشگر corona .مدیریت رندرالمنتها در پروسه پست پروداکشن در photoshop. آموزش ترفندهای پست پرو ایمیجهای خروجی در فتوشاپ به منظور سرعت بخشیدن به پروژه و اصلاح رنگ و نور تصویر. درنهایت ارائه شات مناسب جهت تحویل پروژه به کارفرما و مشتری.

نمونه کارهای هنرجویان پس از گذارندن دوره :

تیزر معرفی دوره و آموزش برای آشنایی بیشتر با استاد را مشاهده بفرمایید:

تیزر پکیج توضیح محتویات آموزش فعالسازی نمونه رندر اعضا نمونه تدریس استاد 1نمونه تدریس استاد 2


دوستان عزیز میتوانند به دو طریق این محصول آموزشی را تهیه کنند:

🔻دریافت لینکهای دانلود (با حجم فشرده شده)
🔻پست و ارسال بسته به سراسر نقاط کشور (پک DVD )

 قابل ذکر میباشد که محتوای این پکیج بهمراه آپدیت یکساله میباشد و عزیزانی که بسته آموزشی را تهیه میکنند میتوانند از فایلهای آپدیت (ویدئوها و پوشه های ضمیمه) استفاده کنند.

عنوان دوره : پکیج آموزشی طراحی آشپزخانه و کابینت کلاسیک (پکیج طلایی ممبران)
سطح آموزش: مقدماتی تا پیشرفته
مدت زمان آموزش : 60ساعت + 30ساعت آموزش تکمیلی (آپدیت)
حجم : فلش 16 گیگ (6 حلقه دی وی دی )
تعداد دروس : 12 فصل
سال آموزش : 1396
نرم افزار ها : 3dmax (نسخه 2014 تا 2018) موتور رندر کرونا (نسخه 1.5 تا 1.7) موتور ویری نسخه 3.6 و اتوکد و فتوشاپ
فایل تمرینی : دارد
مربی دوره : امیر عامری
قیمت آموزش : در فروشگاه

خرید به صورت دانلودی و پستی در فروشگاه


تمامی مطالب توسط تیم سافت ساز ترجمه و جمع آوری می شود . منبع سافت ساز
طراحی آشپزخانه کلاسیک

سیوان رحمتی

از همون دوران دبیرستان ، تو فکر داشتن کسب و کار اینترنتی بودم و همیشه آرزوم بود سایتی پر مخاطب داشته باشم ، عاشق تولید محتوام و کارشناسی کامپیوتر خوندم . فعلا مشغول عملی کردن ایده هام هستم ☺️، به نظرم خیلی تاثیر گذار و قدرتمند ظاهر شدیم ، امیدواریم با کمک شما مخاطبین عزیز بتونیم خدمات متمایزتری ارائه بدیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن