تخفیف %40 اکانتهای اختصاصی Lynda , Pluralsight شرکت آزیموت به کاربران سافت ساز

اکانت لیندا

دنبال اکانت های قانونی بهترین موسسات آموزشی جهان هستید ؟ اما نمی دونید چطور باید ازشون خرید کرد و یا اینکه شرایط پرداخت  به دلار رو  ندارین ،با همکاری شرکت بین المللی آزیموت و سایت سافت ساز  این مهم برای ایرانی ها و با تخفیف  40 درصدی ارائه شده از آزیموت به کاربران سافت ساز  ، هم اکنون در دسترس شما عزیزان قرار گرفته است!!

از اکانت‌های پریمیوم می‌توان جهت دسترسی و دانلود تمامی مجموعه‌های آموزشی سایت‌های لیندا و پلورال سایت که تعداد آن‌ها به بیش از 10000 دوره که هر دوره شامل ده‌ها ویدیوی آموزشی می‌باشد استفاده کرد. هر تخصصی را براحتی و با زبان انگلیسی بسیار سلیس و ساده در این موسسات آموزشی یاد خواهید گرفت.

لازم به ذکر است که مجموعه‌های آموزشی این دو سایت فقط در خصوص مباحث نرم‌افزارهای کامپیوتری همچون وی ری، تری دی مکس، فتوشاپ، اتوکد طراحی سایت، ساخت اپلیکیشن و این دست موارد نیست بلکه دیتابیس این دو موسسه شامل آموزش‌هایی همچون تکنیک‌های سخنرانی و فن بیان، رزومه نویسی، تجارت، زبان بدن، هنر، موسیقی، حسابداری، بازاریابی، فریلنسینگ، نویسندگی، طراحی، عکاسی، برنامه نویسی و صدها زمینه‌ی دیگر با تدریس اساتید بسیار حرفه‌ای که سابقه‌ی فعالیت موفق چند ده ساله در شرکت‌های بزرگ دارند نیز می‌باشد.

از مزایای استفاده از این اکانت ها :

  • تمام ویدئوهای موجود در اکانت پریمیوم لیندا دارای زیرنویس هستند.

  • در اکانت پریمیوم لیندا آزمون و Quiz وجود دارد و وضعیف پیشرفت کاربر نیز مشخص می‌شود.

  • تا زمانی که اکانت پریمیوم لینداو Pluralsight کاربران فعال باشد دسترسی رایگان به تمامی مجموعه‌های آموزشی که به سایت اضافه می‌شود وجود دارد.

  • برخلاف برخی از نسخه‌های دانلود رایگان، فایل‌های پروژه‌ی اکانت پریمیوم لیندا کامل می‌باشند و امکان دانلود جداگانه‌ی فایل پروژه نسبت به ویدئوها وجود دارد.

  • کیفیت ویدیوهایی که در سایت‌های دانلود رایگان موجود است اکثرا سطح متوسط است در حالی که کاربران اکانت پریمیوم لیندا میتوانند کیفیت پایین و یا HD انتخاب کنند و با IDM اقدام به دانلود نمایند.

  • بسیاری از پکیج‌های آموزشی شرکت لیندا به صورت هفتگی آپدیت و دروس جدید به آن‌ها اضافه می‌گردند ولی این دروس به نسخه‌های دانلود رایگانی که در سایت‌های معمولی وجود دارند اضافه نمی‌گردند.

نکته 1 : بعد از خرید یک ایمیل که حاوی رسید خرید شماست برایتان ارسال می‌شود و کمتر از 24 ساعت، ایمیل دوم که حاوی مشخصات اکانت شماست برایتان ارسال خواهد شد. همچنین توجه داشته باشید که اکانت‌های پریمیوم Pluralsight از 3 ماهه به بالا ارائه می‌شوند ولی Lynda از 1 ماهه به بالا.

نکته  2 : برای خرید اکانت های لیندا حتما باید با سیستمی که قرار است به لیندا وارد شوید با وب سایت tracemyip.org رجوع کنید و از تصویر ایجاد شده عکس بگیرید و در فرم زیر بفرستین . در صورت هر گونه مشکل در تلگرام با ما تماس بگیرید.

نکته 3 : برای مشاهده آموزش های Pluralsight نیاز به فیلتر شکن دارید. چون ایران رو تحریم کردند.

هم اکنون  به مدت محدودی میتوانید اکانت های لیندا و پلورال سایت را با  تخفیف 40 درصدی کاربران سافت ساز تهیه فرمایید.

 

خرید اکانت های لیندا Lynda

خرید اکانت های پلورال سایت PluralSight

 

برای خرید محصولات مجازی از سایت های خارجی با ما تماس بگیرید.

 

طراحی آشپزخانه کلاسیک
بستن