خرید حجمی اطلاعات سافت ساز

سلامی گرم و صمیمانه خدمت مراجعین عزیز سافت ساز

خرید حجمی اطلاعات

دوستان و سروران گرامی با توجه به درخواست مشتریان عزیز و گرامی ،  مبنی بر ارائه سرویس خرید کلی اطلاعات سایت و آرشیو جدا از سایت ، با بررسی های صورت گرفته  ، هم اکنون این پروسه در سایت براحتی امکان پذیر می باشد. به همین منظور ، ما اطلاعات را در دسته های مجزا تقسیم بندی نموده ایم تا شما بنابه نیاز خودتون و به صورت انتخابی بتوانید محصولات رو خریداری نمایید.

حالا با هم نحوه و شیوه ارسال رو مرور خواهیم کرد. جهت انجام خرید کلی ، قاعدتاً به هارد دیسک اکسترنال جهت انتقال حجم بالای داده ها نیاز خواهیم داشت. شما میتوانید هارد خود را به آدرس ما ارسال نمایید یا مایل هستید که ما با قیمت منصفانه و کمتر از بازار هارد را تهیه و به آدرس شما ارسال نماییم . انتخاب با خود شماست . سریعترین راه برای انتقال و ارسال سریع اطلاعات به دست شما ، راه حل دوم میباشد که ما خودمان هارد را خریداری و ارسال نماییم.

ما سعی کردیم که تعرفه های این پروسه ،  شبیه محصولاتی که در سایت گذاشته می شود، خیلی منصفانه باشد.  یه نکته ایی هم در نظر داشته باشید که ما تمام توان خود را برای ارائه خدمات به شما انجام خواهیم داد و شما شایسته و لیاقت خیلی بالاتر از این خدماتی که الان هست ، را دارید . برای تحقق بخشیدن به این هدف مون و ارائه خدمات درخور شأن و شایسته سافت سازی ها ، مستلزم تامین بخش مالی سایت هستیم. پس شما با یک تیر دو نشان خواهید زد هم به محتویات مرتب و دسته بندی شده دست پیدا خواهید کرد و هم کمکی به سایت که با قدرت بتواند قدم های بعدی اش را برای ارائه خدمات به شما دوستانی که قدم در راه پیشرفت می گذارید، بردارد.


حالا چرا سافت ساز :

  • صداقت و اعتبار داشتن در بین مشتریان
  • ارسال سریع بسته ها و اطلاعات به مشتریان و کسب رضایت 90 درصدی
  • پشتیبانی آنلاین در تلگرام
  • تعرفه های بسیار پایین به نسبت سایت های مشابه
  • ارسال هدیه همراه بسته ها و اطلاعات
  • خدمات دانلود رایگان به تمام مراجعین سایت
  • ارائه تخفیف به مشتریان وفادار ( به زودی … )
  • حفظ سوابق خرید برای خرید راحت تر سفارشات بعدی

هزینه هر 1 ترا بایت اطلاعات فشرده فقط 120 هزار تومان و 2 ترا بایت فقط 200 هزار تومان می باشد.

نکته مهم ، علی رغم فروش حجمی اطلاعات روی اینترنت که اکثراً فایلهای غیر فشرده به مشتری تحویل میدند ، تمامی اطلاعات سایت سافت ساز  به صورت فشرده در اختیار مشتری قرار میگرید به عبارت دیگه ، هارد 3 ترایی که اکثرا به مشتری تحویل میدن در حالت فشرده 1 ترا بایت خواهد شد . 
جهت استعلام قیمت اطلاعات برای هارد های 1 ترا و 2 ترا  با مناسبترین قیمت تماس بگیرید-09380073500

لیست آپدیت شده آرشیو :

  • به زودی این قسمت تکمیل خواهد شد

تماس در تلگرام

بستن