طراحی یک لوگو به سبک مدرن

طراحی لوگو

آموزش طراحی لوگوی مدرن

Skillshare – Design a Logo in Modern Style  :در این دوره جورج بوکوآ آموزش می دهد که یک نشان تجاری مدرن، ساده و شکیل در سبک مدرن که بسیار مردم پسند نیز می باشد را بوجود آورید.هر درس به گونه ای است تا بطور ساده و جذاب شما را علاقمند کند که تکنیک های معرفی شده را فرا بگیرید و بتوانید در کسب مهارت طراحی لوگو در آینده از آنها بهره ببرید.دانستن چگونگی طراحی یک لوگوی عالی از وظایف بنیادین یک گرافیست است. زمانی که به یک کمپانی یا برند می اندیشید، همیشه اولین چیزی که به ذهنتان خطور می کند لوگوی آن مجموعه است.
لوگو یک سمبل بصری از یک محصول، مکان، شی یا تجارت است که تاثیر به سزایی در مخاطب دارد. همینطور در خصوص سبک طراحی باید همیشه قدرت سادگی را در نظر داشت. در اغلب موارد یک طرح با اشکال و رنگ بندی ساده  پیام قوی تری را نسبت به یک طرح پیچیده انتقال می دهد چرا که یک اثر آنی و فوری در ذهن مخاطب ایجاد می کند.
جورج بوکوآ در این دوره ابتدا کار را با اشکال ساده و تک رنگ و تک مایه شروع می کند.  این دوره از کمپانی Skillshare به دنبال آن است تا به شما بیاموزد که چگونه با حداقل اجزا بتوانید هر چه بیشتر پیام خود را منتقل کنید. در طول این دوره، مدرس لوگوهای متعددی را ایجاد میکند.
موارد مورد بحث در این دوره:
  • به کارگیری یک طرح زیبایی شناختی ساده، موثر با حداقلی از اجزا
  • خلق نشان های تجاری ساده از حروف و کاراکترهای پیچیده، از الهام گیری تا طرح دستی
  • به کارگیری لوگوها با تکنیک های مختلف از مینیمالیسم تا تایپوگرافی و همچنین از مفهوم تا طرح دستی و کار بر روی آن در ایلاستریتور
  • خلق یک نشان تجاری به صورت نگاتیو
درک مفاهیم سادگی و  چگونگی برداشت مخاطب از بنیان های اساسی برای موفقیت بعنوان یک طراح لوگو است. در این دوره تمام آنچه که نیاز دارید تا لوگوهای تاثیرگذار بسازید و بتوانید به نحو موثرتری با مخاطبان خود ارتباط بگیرید را به شما می آموزد.
از ویژگی های انتخاب در تیم سافت ساز آن است که آموزش ها بصورت کاربردی باشند و هرگاه نیاز به دوره ای بنیادین جهت یادگیری های مقدماتی بود، بتوان براحتی از سایت تهیه کرد. توجه داشته باشید که این دوره در وهله اول یک دوره آموزشی روشمند و تئوریک است تا بتوانید یک لوگو را بوجود آورید. آشنایی با نرم افزار ایلاستریتور برای موفقیت در این دوره توصیه می شود.
تصاویری از دوره آموزشی :
لطفا قبل از دانلود پیش نمایش دوره را مشاهده فرمایید:
این دوره آموزشی را با نهایت سرعت اینترنتتون از سافت ساز دانلود نمایید.
عنوان دوره :  Skillshare – Design a Logo in Modern Style

سطح : متوسط

زمان کل دوره :  57دقیقه

تعداد فايل هاي تصويري : 15

سال آموزش : 2017

فایل تمرینی : ندارد

مربی دوره : George Bokhua

نرم افزار : Adobe Illustrator

توضیحات انگلیسی این دوره

Skillshare – Design a Logo in Modern Style

Learn how to create a simple, solid, and modern brand mark in this popular logo design class with designer George Bokhua! Each lesson makes it easy and fun to get inspired, learn techniques, and gain skills for designing your next logo.

Knowing how to design a great logo is a core skill in a graphic designer’s toolkit. When you think of a business or brand, the first thing that comes to mind is nearly always the logo. It is the visual representation of that product, place, thing, or business. Its impact is huge.

And as for style? The power of simplicity should never be underestimated, as oftentimes simple shapes and colors communicate a stronger message than an over-done image. It creates an immediate impression in a viewer’s mind.

Designer George Bokhua works primarily with monochromatic, simple shapes in logo and identity design. This Skillshare class explores that style, so that you can learn how to maximize communication with minimal information.

Throughout the lessons, he creates multiple logos. You’ll learn about:

Applying a strong, simple, and minimal design aesthetic to logo design
Creating simple marks from complex characters, from inspiration and reference to sketching
Applying minimalism to typographic logos, from concept and sketch to refining in Adobe Illustrator
Creating a negative space mark
Understanding simplification and perception in design are essential to becoming more fluent as a logo designer. This class will give you all the tools you need to spot effective logo design and, most importantly, communicate effectively with your own logos.

عناوین دوره آموزشی

Overview 0:56
Introduction and Useful Reference Literature 3:14
Moodboard Preparation 5:01
Image Selection 3:10
Pre-sketching and Sketching 3:09
Minimizing Anchor Points 4:51
Refining and Fine-Tuning 5:39
Adding Color and Post-Project Advice 2:49
Gridding 11:17
Sketching for Letter Marks 2:14
Execution and Refining of Letter “K” 6:44
Project Intro 0:23
Negative Space Boxer Sketching 2:50
Execution of a Negative Space Boxer 3:53
Words of Wisdom 0:39

خرید پستی آموزش بی نظیر :

url

پسورد : softsaaz.ir
در صورتی که از فعالیت سایت رضایت دارید با حمایت مالی خود ما را در ارائه خدمات هر چه بهتر سایت همراهی نمایید.
تمامی مطالب توسط تیم سافت ساز ترجمه و جمع آوری می شود . منبع سافت ساز
طراحی آشپزخانه کلاسیک

سیوان رحمتی

از همون دوران دبیرستان ، تو فکر داشتن کسب و کار اینترنتی بودم و همیشه آرزوم بود سایتی پر مخاطب داشته باشم ، عاشق تولید محتوام و کارشناسی کامپیوتر خوندم . فعلا مشغول عملی کردن ایده هام هستم ☺️، به نظرم خیلی تاثیر گذار و قدرتمند ظاهر شدیم ، امیدواریم با کمک شما مخاطبین عزیز بتونیم خدمات متمایزتری ارائه بدیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن