انتشار تیزر “کتاب مردگان” از طرف یونیتی

تیزر جدید یونیتی

شما کاربران سایت سافت ساز می توانید در این بخش پیش نمایشی از قابلیت های فوق العاده ی رندرینگ در موتور بازی سازی یونیتی را مشاهده فرمائید.

این پیش نمایش توسط تیم Unity Demo، سازنده ی انیمیشن های کوتاه Adam (2016) و The Blacksmith (2015) ساخته شده است. در حال حاضر این تیم تیزری با عنوان کتاب مردگان (Book of the Dead) را معرفی کرده است که یک داستان اول شخص جذاب می باشد و قابلیت های تصویری قدرتمند موتور یونیتی 2018 را برای صنعت تولید بازی نشان می دهد.

تیم Unity Demo در این پیش نمایش بر روی ساخت محیط جنگل، علفزارهای زیبا، و سایه های نرم و داینامیک تمرکز کرده است. این تیم توسط کارگردان خلاقی به نام Veselin Efremov رهبری می شود که وظیفه ی نویسندگی و کارگردانی دمو ها را به عهده دارد و نتیجه ی نهائی را کنترل می کند. با سافت ساز بروز باشید.

مشاهده تیزر فوق العاده (پیشنهاد میکنم کیفیت 720 ببینید) :

دوستان عزیزی که تمایل دارند که مقالات ، مطالب و حتی آموزشهاشون  رو با اسم خودشون در سافت ساز درج شود با ما تماس بگیرند .

Unity: Book of the Dead - Teaser

Watch the teaser showcasing great rendering capabilities of Unity game engine.

This teaser was made by Unity Demo Team , creators of “Adam”(2016) and “The Blacksmith” (2015). Now the team announces Book of the Dead, a first-person interactive story showcasing the capabilities of Unity 2018 for powering high-end visuals for game productions. The team focused on forest environment, wonderful looking grass and soft dynamic shadows. The team is led by Creative Director Veselin Efremov, who writes and directs the demos and is responsible for their final look.

As Evermotion, we will add that there are assets from our trees libraries in this teaser, which pleases us a lot!

منبع خبر : سایت اورموشن Evermotion

تمامی مطالب توسط تیم سافت ساز ترجمه و جمع آوری می شود . منبع سافت ساز

طراحی آشپزخانه کلاسیک

علیرضا ایزدی

دانشجوی مقطع کارشناسی رشته نرم افزار هستم و در زمینه ی ساخت بازی و CG فعالیت می کنم. علاقه ی زیادی به ترجمه متون انگلیسی دارم و امیدوارم که با آخرین اخبار و مقاله های حوزه ی کامپیوتر بتونم به شما علاقه مندان در این زمینه کمک کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن