CGMAmayaNUKEphotoshopآموزشرندرینگسوپر ویژهشرکت سازندهشیدینگکامپوزیتمحتوای آموزشنرم افزار استفاده شدهنورپردازی
موضوعات داغ

نورپردازی و شیدینگ برای تولید فیلم از CGMA

CGMA – Lighting and Shading for Film Production

نورپردازی و شیدینگ برای تولید فیلم از CGMA

 

نورپردازی و شیدینگ برای تولید فیلم از CGMA : در این آموزش از سایت CGMA ، هنرمن Frederic Durand ،در 6 هفته ، با نورپردازی،شیدینگ و رندرینگ در Arnold 5.3 برای مایا 2019،Nuke 11 و Photoshop آشنا خواهید شد.

این دوره بر نورپردازی،شدینیگ،رندرینگ برای آرنولد در مایا برای فیلم های بلند تمرکز دارد. همچنین با نحوه ایجاد یک صحنه نورپردازی شده و تفاوت های بین نور مستقیم و غیر مستقیم،نوع شناسی نور و طراحی آشنا خواهید شد.

این دوره نحوه کار با متریال های refraction،سوزاننده،پراکندگی زیر سطح و میکس متریال ها ،ترکیب انواع مختلف عناصر با هم،نورپردازی و سایه زنی با Nuke و استراتژی های رندینگ را پوشش میدهد. این دوره آموزشی توسط تیم ســافــت ســاز برای شما عزیزان تهیه شده است.

عناوین آموزش :

  • معرفی،نورپردازی و شیدینگ رایج
  • رندرینگ رویه ایی
  • توپولوژی منابع نور 1
  • توپولوژی منابع نور 2
  • توضیحات متریال و سطح بندی
  • رندرینگ و کامپوزیشن

این دوره های حرفه ای برای بالا بردن سطح دانش کاربرای سایت تهیه شده ، لطفا با معرفی این دوره به دوستان خودتون از ما حمایت کنید تا امکان قرار گرفتن دوره های بهتر بوجود بیاد .

دوستان در نظر داشته باشند سوپرویژه چون به صورت سخت افزار ایجاد میشه فقط یک بار میتوانند بروی یک سیستم از آموزش هابصورت دائم استفاده کنند  . در صورت مشکل سخت افزاری پیش اومده و نیاز به کد مجدد دارید ، حتما باید مشکل سخت افزاریشون در اون تاریخ قابل اثبات باشه 

مهم : تفاوت بین مطالب اشتراکی با سوپرویژه : لطفاً مطالعه فرمایید

عنوان دوره : CGMA – Lighting and Shading for Film Production

سطح : متوسط

زمان کل دوره : –

تعداد فایل های تصویری : 6 هفته

سال آموزش : 2022

فایل تمرینی : دارد

مربی دوره : Frederic Durand

نرم افزار :  Maya 2019 (or later), Arnold 5.3, Nuke 11 (or later), Photoshop

زیرنویس انگلیسی : ندارد

CGMA – Lighting and Shading for Film Production

This course focuses on lighting, shading, and rendering in Arnold for Maya for feature films. Students will set up a simple lighting scene and learn the differences between Direct vs Indirect Illumination, light typologies, and designations. They will learn high-level transmissive materials: refraction, caustics, sub-surface scattering and mixing materials. Students will take the skills they’ve learned and composite various elements together, reconstruct lighting and shading using Nuke, and cover good rendering strategies.

ویژه کاربران « سوپر ویژه »

این لینک دانلود فقط برای کاربران سوپر ویژه که سکه لازم برای مشاهده این مطلب رو پرداخت کرده اند ، برای همیشه قابل مشاهده هست . لطفا به حساب خود در سایت وارد شوید یا ثبت نام کنید و اعتبار « سکه » خود را پنل کاربری چک بفرمایید .

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بخش سوپر ویژه و آموزش خرید « سکه » به این صفحه مراجعه فرمایید . لینک صفحه راهنما

سوپر ویژه مطالب اختصاصی سافت ساز ، که در نت نیست و ما اقدام به تهیه آن خواهیم کرد ، گذاشته خواهد شد . برای دسترسی به لینک های این مطلب ، نیاز به تهیه «سکه» خواهید داشت . هر مطلب سوپر ویژه ، با توجه به ارزشش براش سکه در نظر گرفته شده است ، و برای دسترسی حتما باید در اعتبارتون ، سکه لازم موجود باشد .

توجه : این قسمت کاملا جدا از قسمت اشتراک ویژه است.

تمامی مطالب توسط تیم سافت ساز ترجمه و جمع آوری می شود . منبع سافت ساز

امتیاز به این مطلب :

امتیاز سافت ساز

لطفا به این مطلب امتیاز بدید

User Rating: 4.18 ( 2 votes)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا