مسیر آموزشی پلورال سایت

مدلینگ محیط در Maya

در این دوره آموزش مدل سازی شمشیر و گرز از هنرمند Tim Bergholz، در 18 ساعت، نحوه ساخت دارایی مربوط به گیم با کیفیت AAA را در نرم افزار Zbrush، 3Ds max، سابستنس پینتر و همچنین چگونگی ساخت پورتفولیو از نمونه کار نهایی با استفاده از Marmoset Toolbag 3 را فرا خواهید گرفت.

12دوره

22 ساعت

مقدماتی تا پیشرفته

5 مدرس

سطح مقدماتی

آموزش بدون هیچ گونه بالا بردن سرعت ویدیو به صورت ریل تایم در هر قدم ارائه می شود و همچنین دانش پایه از نرم افزار Zbrush برای دانستن هر آنچه لازم است برای این دوره به مدت زمان 30 دقیقه در اختیار شما قرار خواهد گرفت.قیمت این دوره آموزشی در سایت اصلی 60 دلار است که با کمترین هزینه ممکن 2000 سکه توسط سافت ساز برای شما کاربران عزیز تهیه و آماده دانلود شده است.

سطح متوسط

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.

 

سطح پیشرفته

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.

دکمه بازگشت به بالا