LumionUdemyآموزشانیمیشنرندرینگسوپر ویژهشرکت سازندهمحتوای آموزشمعماری و ساختماننرم افزار استفاده شده
موضوعات داغ

آموزش مقدماتی تا پیشرفته نرم افزار Lumion 8

Udemy - Lumion 8 - Beginner to Advanced

مقدماتی تا پیشرفته نرم افزار Lumion 8

 

در این دوره آموزشی مقدماتی تا پیشرفته نرم افزار Lumion 8 از شرکت Udemy ، با رندرینگ و انیمیشن سه بعدی بسیار واقعی برای معماران و طراحان داخلی در نرم افزار محبوب لومیون 8 آشنا خواهید شد . این دوره برای معماران و دانشجویان طراح داخلی که میخواهند از لومیون 8 در عرض چند ثانیه براحتی و بصورت واقعی کار طراحی خود را انجام دهند ، مناسب است.

رندرینگ با لومیون بسیار سرگرم کننده است ، میتوان پلن سه بعدی،بخش های سه بعدی پرسپکتیو چشم انداز داخلی خارحی ، واقعیت مجازی ، انیمیشن سه بعدی را در یک زمان کار کرد . با لومیون کار رندرینگ سه بعدی خود را در نیم روز به پایان می رسانید ، چرا که کمتر از یک دقیقه رندر بسیار واقعی فول اچی دی را انجام میدهد. این دوره آموزشی توسط تیم ســافــت ســاز برای شما کاربران عزیز، تهیه و آماده دانلود شده است.

عنوان دوره : Udemy – Lumion 8 – Beginner to Advanced

سطح : مقدماتی تا پیشرفته

زمان کل دوره : 8.5 ساعت

تعداد فایل های تصویری : 40

سال آموزش : 2018

فایل تمرینی : ندارد

مربی دوره : Nuttakit Chaiyamaneerat

نرم افزار : Lumion 8

زیرنویس : ندارد

سکه مورد نیاز برای خرید : 150 سکه

Udemy – Lumion 8 – Beginner to Advanced

This Course is for architects and interiors or design students who want to make your design realistic in seconds with ease by using Lumion 8 . Rendering with Lumion is as fun as playing games, it can render 3D Plan, 3D Section Elevation Interior exterior landscape perspective VR and 3D animation in just one time working. With Lumion, you will finish your 3D rendering job in half a day as it takes less than a minute to finish fullHD of photorealistic rendering.

Lumion, it is designed for architectural and interior rendering for real.

برای خرید این آموزش و دیدن لینک دانلود به 150 سکه نیاز دارید

ویژه کاربران « سوپر ویژه »

این لینک دانلود فقط برای کاربران سوپر ویژه که سکه لازم برای مشاهده این مطلب رو پرداخت کرده اند ، برای همیشه قابل مشاهده هست . لطفا به حساب خود در سایت وارد شوید یا ثبت نام کنید و اعتبار « سکه » خود را پنل کاربری چک بفرمایید .

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بخش سوپر ویژه و آموزش خرید « سکه » به این صفحه مراجعه فرمایید . لینک صفحه راهنما

سوپر ویژه مطالب اختصاصی سافت ساز ، که در نت نیست و ما اقدام به تهیه آن خواهیم کرد ، گذاشته خواهد شد . برای دسترسی به لینک های این مطلب ، نیاز به تهیه «سکه» خواهید داشت . هر مطلب سوپر ویژه ، با توجه به ارزشش براش سکه در نظر گرفته شده است ، و برای دسترسی حتما باید در اعتبارتون ، سکه لازم موجود باشد .

توجه : این قسمت کاملا جدا از قسمت اشتراک ویژه است.

تمامی مطالب توسط تیم سافت ساز ترجمه و جمع آوری می شود . منبع سافت ساز

امتیاز دهی به این مطلب :

امتیاز سافت ساز

User Rating: 1.83 ( 5 votes)

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا