دوره تئوری رنگ: فوت و فن کار با رنگ

تئوری رنگ

دوره تئوریک و کابردی رنگ شناسی با ریچارد کیس

شاید به جرات بتوان گفت نه تنها در میان دوره های ارائه شده توسط سایت سافت ساز، بلکه حتی در میان وب سایت های مشابه نیز این دوره یکی از منحصر به فردترین و کاربردی ترین دوره هایی است که تا کنون ارائه شده است.

اگر به هر عنوان از نقاش گرفته تا فیلم ساز و یا هر عنوان شغلی دیگر تاکنون با مبحث رنگ ها سر و کار داشته باشید متوجه شده اید که با موضوعی بسیار فنی و تخصصی روبرو هستید که تبحر در آن می تواند موفقیتی شگرف برای شما به ارمغان بیاورد و در نقطه مقابل نیز با دانش ناکافی از موضوع می تواند منجر به یک شکست کامل شود.

همینطور حتی اگر در منابع انگلیسی زبان نیز به دنبال دوره جامع و آموزنده ای در این زمینه باشید بی تردید فقط به تک درس هایی پراکنده بر میخورید که بیشتر موجب گمراهی می شود.

ریچارد کیس که از سال 1987 بعنوان یک طراح حرفه ای مشغول به کار بوده است در این دوره به جای آنکه از مبحث هارمونی رنگ ها آغاز به کار کند، تمرکز خود را بر مفاهیم بنیادی رنگ ها و تعابیر ما از آنها می گذارد. همینطور متدهای مختلف استفاده سیستماتیک از رنگ ها در طی تاریخ را بررسی میکند.

این سیستم ها شامل چرخه رنگ های کاهشی و افزایشی است که به طور استعاری نقشه ای از رنگ ها را ترسیم میکنند.در ادامه دوره واژگان بنیادینی مانند پرده رنگ، شدت رنگ و غلظت رنگ توسط تصاویر و طرح ها تبیین می شوند.

عمده مباحث این دوره مبتنی بر توضیح هارمونی و تضاد در رنگ ها است که به کمک بیش از 350 اثر نقاشی ارائه می شود.او تاکید دارد که تضاد رنگ به خودی خود یک ترکیب است حال آنکه هارمونی قرار است القا حس بکند و ترکیب رنگ نیست.هدف این دوره بیش از آنکه به توضیحات صرفاً تئوریک اصطلاحات بپردازد آن است که چگونه بتوان هر چه بهتر از مکانیسم رنگ ها بهره بیشتری برد و از افتادن در دام اشتباهات رایج اجتناب کرد.

عناوین اصلی این دوره آموزشی:
  • پیش نمایش
  • مقدمه
  • تعریف مفهوم رنگ
  • پرده رنگ، شدت و غلظت رنگ
  • هارمونی های رنگ
  • تضادهای رنگ
  • و  …
تصاویری از دوره آموزشی :
لطفا قبل از دانلود پیش نمایش دوره را مشاهده فرمایید:

این دوره آموزشی را با نهایت سرعت اینترنتتون از سافت ساز دانلود نمایید.
عنوان دوره :  The Gnomon Workshop – Color Theory: The Mechanics of Color

سطح : متوسط

زمان کل دوره :  2 ساعت

تعداد فايل هاي تصويري : 5

سال آموزش : 2010

فایل تمرینی : ندارد

مربی دوره : RICHARD KEYES

نرم افزار : –

توضیحات انگلیسی

The Gnomon Workshop – Color Theory: The Mechanics of Color

Beginning with some thoughts on how we define the concept of color, Richard explains various methods people in history have used to systemize color. These systems include the additive and subtractive color wheels, which are addressed as metaphorical maps of color. The basic vocabulary we use to describe color – hue, value and saturation – are explained through illustrative and graphic means. The majority of this lecture is concerned with color harmonies and contrasts, with references to over 350 paintings. This lecture is intended to do more than spend time defining this list of terms – advice is offered about how to best use these “Mechanics of Color” to your advantage, and a few traps to avoid.

عناوین دوره آموزشی

01. Introduction
02. Organization
03. Resources
04. Building the Environment
05. Camera Lenses Type, Moves and Terminology
06. Setting Up the Scene
07. Basic Rule
08. Setting Up your First Shot
09. Quick FX, Glass Shatter Card
10. Continuing Shot Blocking
11. Finishing the Blocking Pass
12. Polish
13. Critique and Final Thoughts

دانلود : حجم فایل ها : 0.3 گیگابایت

دوست من ، حامی مالی سافت ساز باشید

4000#*97*788*

دانلود رایگان دوره -ویدیو کامل
از سرعت دانلود لذت ببرید.

Password is : softsaaz.ir

url

  • لطفا براي حمايت از سافت ساز و ادامه روند دانلود رايگان ، آموزشها رو به صورت پستي هم خريداري کنيد.
پسورد : softsaaz.ir
در صورتی که از فعالیت سایت رضایت دارید با حمایت مالی خود ما را در ارائه خدمات هر چه بهتر سایت همراهی نمایید.
تمامی مطالب توسط تیم سافت ساز ترجمه و جمع آوری می شود . منبع سافت ساز
طراحی آشپزخانه کلاسیک

سیوان رحمتی

از همون دوران دبیرستان ، تو فکر داشتن کسب و کار اینترنتی بودم و همیشه آرزوم بود سایتی پر مخاطب داشته باشم ، عاشق تولید محتوام و کارشناسی کامپیوتر خوندم . فعلا مشغول عملی کردن ایده هام هستم ☺️، به نظرم خیلی تاثیر گذار و قدرتمند ظاهر شدیم ، امیدواریم با کمک شما مخاطبین عزیز بتونیم خدمات متمایزتری ارائه بدیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن