کالکشنی از پلاگین های Nitro4D برای Cinema 4D

پلاگین Nitro4D

مجموعه پلاگین Coffeestock

Nitrobake یک راه سریع و بصری قدرتمند برای بیک صحنه تان به کلیدهای تصویری است وقادر به اکسپورت به نرم افزارهای دیگر می باشد.
این پلاگین می تواند در تمام اجزای سینمافوردی و ژنراتورهای استاندارد و پارتیکل های Thinking و همچنین MoGraph Hair و دینامیک پایه بکار برده شود و می تواند همه چیز را در سینمافوردی بیک کند.

قادر به بیک صحنه ی خود در PSR animation یا Point Level animation با یک کلیک خواهید بود. الگوریتم های بهینه شده ی Nitrobake فقط کانال های مورد نیاز که کمتر منجر به فاکتورهای کلیدی می شوند به معنای عملکرد بهتر و سبک تر فایل ها و مصرف کمتر حافظه، را ضبط می کند.

مش با شمارش معکوس غیر استاندارد نیز می تواند به عنوان عکس های frame-by-frame از اشیاء بیک شود. به علاوه با Nitrobake همه چیز را در یک مش می توان پخت. برای استفاده راه حل های تمیز برای بیک keyframe استفاده می شود ومی تواند به obj sequence صادر گردد. با سافت ساز همراه باشید.
توضيحات انگليسي

Nitro4D Plugins Collection

Nitrobake offers a powerful fast and intuitive way of effortlessly baking your scene into keyrames and being able to export it to another software.
It can handle all of Cinema 4D’s objects and generators Standard and Thinking Particles and Xparticles as well as MoGraph Hair and Dynamics basic can bake everything inside in cinema4d .
Be able to bake your scene into PSR animation or Point Level animation in just 1 click. Nitrobake’s optimized algorithms only record the needed channels which results to less keyframes meaning better performance lighter files and less memory consumption.
Meshes with non-standard point-count can also be baked as frame-by-frame snapshots of the object.
In addition with Nitrobake everything can also be baked in a single mesh.
An easy to use clean solution for keyframe baking also can export to obj sequence.

راهنمای نصب installation

دانلـــود : حجم فایل ها : 300 مگابایت

پسورد : softsaaz.ir
در صورتي که از فعاليت سايت رضايت داريد با حمايت مالي خود ما را در ارائه خدمات هر چه بهتر سايت همراهي نماييد.
تمامی مطالب توسط تیم سافت ساز ترجمه و جمع آوری می شود . منبع سافت ساز
طراحی آشپزخانه کلاسیک

سیوان رحمتی

از همون دوران دبیرستان ، تو فکر داشتن کسب و کار اینترنتی بودم و همیشه آرزوم بود سایتی پر مخاطب داشته باشم ، عاشق تولید محتوام و کارشناسی کامپیوتر خوندم . فعلا مشغول عملی کردن ایده هام هستم ☺️، به نظرم خیلی تاثیر گذار و قدرتمند ظاهر شدیم ، امیدواریم با کمک شما مخاطبین عزیز بتونیم خدمات متمایزتری ارائه بدیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن